Cradle of Egypt 1.3.0 (windows)

Cradle of Egypt

Cradle of Egypt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cradle of Egypt, 3'lü eşlemeler yaparak tamamlamaya çalışacağınız bulmacalar ile aynı zamanda bir şehir kuracağınız eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Cradle of Egypt, bilgisayar ve Mac kullanıcılarının yakından tanıdığı Cradle serisi bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Oyunun Windows versiyonunu ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirerek deneme fırsatı bulabilirsiniz. Beğenmeniz durumunda ücretli versiyonunu almanızı öneririm.

Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan oyunun müzikleri de özenle seçilmiş ve sizi çıkacağınız yolculukta bambaşka bir havaya sokuyor. 3'lü eşleme ve şehir kurma oyunları bir araya getirilerek hazırlanan oyundaki amacınız, büyük bir krallık kurmak. Tabi bunu yapabilmek için oldukça uğraşmalısınız. Çünkü ilk başta ufak bir köyde başlıyorsunuz. Kaynaklar elde ederek ve bulmacaları çözerek yeni ve lüks binalar yaptırarak yavaş yavaş büyümeye başlamalısınız.

100'den fazla farklı bölüm bulunan oyunda, size verilen ödüller ve kupalar oyunu daha da iştahlı bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Yeni yapacağınız binaların planlarını elde etmek için çözmeniz gereken minik bulmacalar da oldukça eğlenceli diyebilirim.

Son zamanlarda farklı oyun kategorilerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan yeni oyunları denemek hoşunuza gidiyorsa, Cradle of Egypt'ı da mutlaka denemelisiniz. En iyilerden bir tanesi diyebileceğim oyunu ücretsiz olarak indirerek hemen oynaqmaya başlayabilirsiniz.