CSE HTML Validator Lite 16.01 (windows)

CSE HTML Validator Lite

CSE HTML Validator Lite
ÜCRETSİZ
İndir 7.50 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Web tasarım işleri ile uğraşanlar HTML kodlarını otomatik olarak kontrol eden bu uygulamayı seveceklerdir.

CSE HTML Validator Lite programı özellikle web tasarım projeleri ile uğraşanların kod yazma işlemlerini daha rahat tamamlamalarını ve ardından da kontrol etmelerini sağlayabilecek bir gelişmiş HTML doğrulama programı. Sahip olduğu kod kontrolü, yazım kontrolü, erişilebilirlik kontrolü ve sentaks editörü sayesinde hem HTML hem de CSS ile kod yazan web tasarımcılarının işlerini kolaylaştıracaktır.

Programın bu Lite sürümü sadece HTML kodları için kontrol imkanı sunuyor ancak editör bölümünü istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dökümanlarınızda değişiklik yapmak istediğinizde içerisinde HTML sentakslarını barındıran uygulamadan faydalanabilirsiniz. Daha sonra yazdığınız HTML kodlarının doğruluğunu kontrol etmek için programı çalıştırabilir ve bir sorun olması durumunda nerelerde hatalar olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Aynı zamanda bir web tarayıcısı da bulunan uygulama aynı anda kod yazmanızı ve bir yandan da kodlarınızın sonuçlarını görmenizi sağlıyor. Uygulamadan memnun olanlar daha sonra tam sürümünü satın alarak çok daha gelişmiş özelliklere kavuşabilirler.

YORUMLAR