Cubic Castles (windows)

Cubic Castles

Cubic Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online sandbox ve platform dinamiklerini harmanlayan Cubic Castles son derece mütevazi ve eğlenceli bir oyun.

Cubic Castles nasıl bir oyun diye soracak olanlara en iyi cevap Minecraft ve Little Big Planet'in karışımı olabilir. Kafanızda bir oyun şekillenmediyse online ortamda bir araya gelen oyuncuların birlikte tasarladıkları basit veya karmaşık platform yapılarını düşünün. Minecraft benzeri bir dinamikle ham madde toplayıp 3 boyutlu zeminde inşa olanakları tanınırken Little Big Planet serisinde olduğu gibi üçüncü şahıs kamerasıyla ortamı gezebiliyorsunuz. Üstüne üstlük kendi kişisel avatarınızı oluşturup sosyal ortamda daha kişisel bir deneyim elde edebiliyorsunuz.

Ücretsiz olan bu oyun uygulama içi satın alma ile size seçenekler sunuyor ama PvP mantığı işlemediği için eksik yapılan bir alışveriş sizi pek üzmeyecektir.

Arkadaşlarınızla göz kamaştırıcı 3 boyutlu platform dünyaları inşa edebildiğiniz bu oyunda küpler aracılığıyla her ayrıntıyı parça parça diziyorsunuz. Nasıl bir bölüm tasarlamak istediğiniz de aslında tamamen size kalmış. Dilerseniz platform dünyası, dilerseniz RPG ortamı veya mücadele alanları oluşturabiliyorsunuz. Parkurları kagan zeminlerle ve dikenlerle döşeme gibi seçenekleriniz de var. Olmadı diyorsanız size nehir kenarının yanında bir tepeye huzurlu bir ev yapabileceğinizi de söyleyelim.

Sandbox ve aksiyonu bir araya getiren etkileşimli bir oyun arıyorsanız Cubic Castles başarılı bir oyun.

ARTILAR

Başarılı platform uyarlamaları

Online sandbox macerası

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR