D Password Generator 1.0 (windows)

D Password Generator

1.0
D Password Generator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

D Password Generator sayesinde bilgisayarınızda en karmaşık şifreleri hemen oluşturabilirsiniz.

D Password Generator programı, sık sık farklı şifreler üretmek zorunda olanların kullanabilecekleri ve hızlı bir şekilde güvenilir şifrelerin oluşturulmasına imkan tanıyan ücretsiz ve basit bir uygulama. Tek görevi zor tahmin edilir ve tamamen rastgele oluşturulur şifreler yaratmak olduğu için kullanırken pek bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Taşınabilir bir program olması nedeniyle herhangi bir kurulum gerektirmeyen programı dilediğiniz gibi taşınabilir disklerinizde yanınızda taşıyabilir ve tüm bilgisayarlarda şifre yaratma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Neredeyse tıkladığınız anda açılacak kadar hızlı çalışması ise pratik bir araç olduğunu gösteriyor.

Programın yaratabildiği şifrelerde çeşitli seçenekler de mevcut. Böylece basit şifreler yaratabileceğiniz gibi büyük ve küçük karakterler, sayılar, semboller, boşluklar barındıran uzun ve fazla karmaşık şifreleri de hemen yaratabilirsiniz.

Beklendiği üzere sistem kaynaklarını da pek tüketmemesi ile her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz kaliteli bir şifre üreticisi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca pek çok diğer programın aksine şifrelerinizi saklamaması nedeniyle herhangi bir şekilde ele geçirilmeleri de mümkün olmuyor. Eğer karmaşık şifrelerinizi akılda tutamıyorsanız bir yere yazmak yerine şifre depolama uygulamalarını kullanmanızı öneriyorum.