Deep Sky Derelicts 1.0 (windows)

Deep Sky Derelicts

1.0
Deep Sky Derelicts
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  39

 • ÜRETİCİ

  1C Company

Deep Sky Derelicts, Showhound Games tarafından geliştirilen ve 1C Company tarafından yayınlanan, rol yapma türünde yer alan bir oyundur.

Gaddar bir gelecekte insanlık bütün galaksiye yayılmıştır ve istemeseler de iki ayrı gruba bölünmüşlerdir. Eğer devletsiz bir göçmenseniz, dış uzay istasyonlarından ya da uzaylı gemilerinden malzemeler alarak, ayrıcalıklılar sınıfına girmeniz gerekmektedir. Ayrıcalıklı vatandaş olduğunuzdaysa yaşanabilir bir gezegende oturma hakkı kazanabilir, sentetik olmayan hava, su ve yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

En fazla üç paralı karakterden oluşan bir takım oluşturun, kontrol edin ve çöpçülerden ulaşabileceğiniz elverişli gemileri keşfetmek için yola koyulun. Yağmalama ve ipuçlarını bulmak için harabeleri aradığınızda, pek çok dost canlısı ve tüccarla karşılaşırsınız; ancak daha çok düşmanlara rastlarsınız. Mücadeleye ve taktiksel sıra tabanlı kavgalara karşı mücadele edin, burada rastgele çekilen kartlar, savaş eylemlerinizi değiştirerek, sizin ve mürettebatınız için deneyim kazanacak, ölü bedenleri yağmalayacak, yeniden diriltilecek ve üssünüzde bir kez yükselecek. Çöpçünün ev gemisi size paralı askerlerinizi iyileştirme ve seviyelendirme, yenilerini toplama, donatma, donatılarını yükseltme ya da görevler sırasında yaşam desteği için enerjiyi yeniden şarj etme fırsatı sunuyor.

Deep Sky Derelicts oynanış

Deep Sky Derelicts, ilk bakışta çok sevilen Darkest Dungeon’ı andıran bir yapı barındırıyor. Üç farklı karakterlerle çeşitli uzay gemilerini ve mekanları ziyaret ederek, karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Bu engeller kimi zaman tuzaklar olabilirken, kimi zaman da tehlikeli düşmanlar olabiliyor.

Her birini sıra tabanlı tarzda halt ettikten sonra gemideki malzemeleri topluyorsunuz. Topladığınız malzemeler sizi ayrıcalıklı olmaya biraz daha yaklaştırıyor. Ayrıcalık elde etmeden önceyse her yeni malzemeyle kendinizi ve yanınıza aldığınız karakterleri geliştirebiliyorsunuz.

Darkest Dungeon’ı seven oyuncuların kesinlikle göz atması gereken Deep Sky Derelicts, çizgi romanlardan çıkma yapısıyla da oldukça ilgi çekiyor. Rol yapma ve sıra tabanlı strateji türüyle harmanlanmış yapısıyla gözlerin üzerine çevrildiği oyun, kesinlikle en başarılılar arasında kendine yer buluyor.

Deep Sky Derelicts sistem gereksinimleri

 • MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10, 64-bit only
  • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4400
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Minimum system requirements will allow you to play the game in FullHD / 30 fps

YORUMLAR