Device Remover 0.9.5212.27342 (windows)

Device Remover

Device Remover
ÜCRETSİZ
İndir 5.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Device Remover ile kaldırmakta güçlük yaşadığınız sürücüleri silebilirsiniz

Device Remover kullanıcılara bilgisayarlarında problem yaşadıkları sürücü silme işlemlerinde yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir sürücü kaldırma programıdır.

Bilgisayarımıza bağladığımız farklı cihazlar ve donanımlar için kullandığımız sürücüleri (driver) bilgisayarımıza yüklerken problemler yaşayabiliyoruz. Bunun yanında elektrik kesilmeleri gibi durumlarda bilgisayarımızdaki sürücü dosyaları zarar görebiliyor ve yenilerini yüklemek için bu sürücüleri kaldırmamız gerekebiliyor. Fakat bu sürücülerin kendi kaldırma araçları olmadığında el ile tespit etmek çok zor olmakta ve güvenli bir işlem gerçekleştirmek mümkün olmayabilmekte.

İşte Device Remover kullanıcılara bu gibi durumlarda yardımcı olan oldukjça kullanışlı bir yazılım. Device Remover kullanarak kaldırmakta güçlük geçtiğiniz sürücüleri kaldırabilirsiniz. Bu sayede donanımlarınızın düzgün çalışması için sürücülerinizi baştan kurabilirsiniz.

Device Remover kullanışlı özelliklere de sahip. Program bilgisayarınızda yüklü cihazların, sürücülerin ve servislerin detaylı bilgilerini de size sunabiliyor. Device Remover ile toplu kaldırma işlemini gerçekleştirebilir ve kaldırılacak sürücülerinizi seçerek tek tıklamayla hepsini kaldırabilirsiniz.

YORUMLAR