DocuFreezer 1.3 (windows)

DocuFreezer

1.3
DocuFreezer
ÜCRETSİZ
İndir 31.92 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DocuFreezer ile ofis dosyalarını PDF'ye, PDF dosyalarını resim dosyalarına dönüştürebilirsiniz

DocuFreezer kullanıcılara Microsoft Office dosyalarını PDF'ye çevirme ve PDF dosyalarını resme çevirme konularında yardımcı olan bir PDF dönüştürme programı.

Bilgisayarlarınıza kişisel kullanım amacıyla tamamen ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir ofis dosyalarını PDF yapma yazılımı olan DocuFreezer'ın iş veya okul hayatımızda bize büyük yardımı olabiliyor. Microsoft Office dökümanlarını her bilgisayarda açmamız mümkün olmayabiliyor. Benzer şekilde PDF dökümanlarını da her bilgisayarda açamayabiliyoruz. Bu dökümanları görüntüleyebilmek için bilgisayarlara ek bir yazılım yüklememiz gerekebiliyor. DocuFreezer ile bu derdi ortadan kaldırabiliyorsunuz. Program sayesinde Excel to PDF, Word to PDF, Powerpoint to PDF olarak tanımlanan Word dosyalarını, Excel dosyalarını ve Powerpoint dosyalarını PDF'yer dönüştürme işlemini gerçekleştirebiliyor, Office dökümanlarını açamadığınız bilgisayarlarda alternatif bir çözüm üretebiliyorsunuz. Eğer dökümanlarınızı açacağınız bilgisayarda Office veya PDF görüntüleme yazılımları yüklü değilse elinizdeki PDF dökümanlarını PDF to JPG işlemiyle  resim dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz ve görüntüleyebiliyorsunuz. Program JPG haricinde PNG ve TIFF resim formatlarını da destekliyor. Ayrıca dökümanları siyah beyaz veya renkli olarak resim dosyalarına dönüştürmeyi tercih edebiliyorsunuz.

DocuFreezer'in benzer yazılımlardan ayrılan yönü siz Office dosyalarını PDF dosyalarına veya PDF dosyalarını resim dosyalarına dönüştürürken orjinal dosyaların fomatlarını koruması. Bu işlemde yazı tipleri, yazı içerisindeki bağlantılar ve sayfa düzeni tamamiyle aynı kalıyor. Bu sayede elinizdeki dosyaları sunumlarda kullanmanız mümkün oluyor.