Dodo Pop (windows)

Dodo Pop

Dodo Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dodo Pop, Disney yapımı hikayesiyle dikkat çeken rengarenk ve eğlence dozu yüksek bir bulmaca oyunu.

Dodo Pop, Disney’in tüm platformlarda oynanabilir bulmaca oyunlarından en yenisi. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabileceğiniz rengarenk arayüz ve oyun ekranının yanında eğlence dozu yüksek harika bir üçlü eşleştirme oyunu.

Where’s My Water?, Frozeon Free Fall gibi hem mobil hem de Windows platformunda karşımıza çıkan popüler bulmaca oyunlarına imzasını atan Disney, yeni bir oyunla karşımızda. Dodo Pop, aslında oynanış olarak üçlü eşleştirme oyunlarından farklılık göstermiyor lakin bir hikaye ile süslendiğinden göze farklı geliyor. Oyun bir dodo kuşu olan Crash üzerine kurulmuş. Crash, evi olan dodo adasına ulaşmak istiyor ancak zorlanıyor. Bu noktada biz devreye giriyor ve kuşumuza yardım ediyoruz. Kuşumuzu gökten yağmur gibi yağan sakız toplarıyla beslemeye çalışıyoruz. Kiraz, elma, portakal, limon aromalı sakız toplarını patlatarak kuşumuzu mutlu ediyoruz. Oyun bu şekilde ilerliyor.

Oldukça renkli bu üçlü eşleştirme oyununda tropik adalarda geçen toplam 140 bölüm bulunuyor. Yani hemen bitmeyecek hem de eğlendirecek ve sıkmayacak bir üçlü eşleştirme oyunu arıyorsanız son derece ideal bir seçim diyebilirim. Tüm bölümleri ücretsiz olarak oynayabiliyor olmamıza ise şaşırdım. Çünkü Disney’in birçok oyunu ücretsizdir ancak kısıtlıdır.

Disney Pop Özellikleri:

  • Renkli sakız toplarını patlatarak Crash’e yardımcı olun.
  • 140 bölüm boyunca tropik adalarda Crash’e eşlik edin.
  • Güçlendiricilerle Crash’in daha hızlı yol almasını sağlayın.
  • 7 farklı oyun türü ve farklı seviyelerde engellerin üstesinden gelin.