Doorways: Holy Mountains of Flesh Demo (windows)

Doorways: Holy Mountains of Flesh

Doorways: Holy Mountains of Flesh
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doorways: Holy Mountains of Flesh bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Doorways: Holy Mountains of Flesh eğer Outlast benzeri oyunlardan hoşlanıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir korku oyunu.

Çarpıcı hikayesiyle dikkat çeken Doorways: Holy Mountains of Flesh'de Arjantin'de yer alan dağlık bir bölge olan Salta'ya konuk oluyoruz. Bu bölgede bulunan El Chacal adlı küçük köy Juan Torres adlı kahramanımıza ve ailesine ev sahipliği yapmaktadır. Fakat birkaç insanın iz bırakmadan ortadan kaybolması üzerinde kahramanımız ve ailesi söylentilerin ve dedikoduların hedefi olmuştur. Yakın köylerde dolanan bu söylentilerin içinde de yamyamlık ve kara büyü gibi kan dondurucu olaylardan bahsedilmektedir.

Juan Torres'in de büyük bir mirasın sahibi olduğu; fakat hiç kimsenin bu miras üzerinde hak iddia etmediği ve Torres ve ailesinin bütün köyü kendi kurallarına göre kontrol etmeyi başardığı da ortada dolaşan söylentiler arasında. Biz oyunda Juan Torres'in ve ailesinin hikayesini araştırarak gerçekleri ve bu iddiaların doğru olup olmadığını araştırmaktayız.

Bölmüler halinde ilerleyen bir korku oyunu olan Doorways: Holy Mountains of Flesh, tıpkı Outlast'a benzeyen bir oynanış sahip. Oyunda genel olarak ipuçlarını topluyor, bulmacaları çözüyor ve hikaye zinciri boyunca ilerleyerek sırları ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Oyunun en kuvvetli yönü ise başarılı atmosferi. Güçlü atmosfer sayesinde ürpertici anlar yaşabilmekteyiz.

Doorways: Holy Mountains of Flesh'in grafikleri tatmin edici bir kalite sunmakta. Oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde:

Doorways: Holy Mountains of Flesh Sistem Gereksinimleri

- Windows Vista işletim sistemi

- Intel Core 2 Qual Q8400 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB Nvidia GeForce GTX 560 veya AMD Radeon R7 250X ekran kartı

- DirectX 11

- 7 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR