Dragon Blood (windows)

Dragon Blood

Dragon Blood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Blood, fantastik bir evrende geçen aksiyon ve büyü dolu bir MMORPG oyunudur.

Binlerce yıl önce ejderhaların hüküm sürdüğü fantastik bir evrende yepyeni bir çağ başlıyor! Fantastik MMORPG denildiğinde akla gelen ihtişamlı savaşçılar, sarsıcı büyüler ve yürek isteyen maceralara bir yenisini eklemeye hazır olun. Dragon Blood, modern karakter geliştirme sistemi ve tercihe bağlı yetenek ağacıyla ücretsiz MMORPG'ler arasında şans vermeye değecek yapımlardan biri olabilir.

Dragon Blood'ın en dikkat çekici yanı şüphesiz, sadece iki sınıf seçimi sunmasına rağmen karakterinizi kişiselleştirme imkanlarınız. İlk başta sadece büyücü ve savaşçı olarak ayrılabilen karakteriniz, seviye atladıkça yaptığınız yetenek seçimleriyle birlikte tamamen size özel bir karaktere dönüşerek yoğunlaştığınız güce odaklanıyor. İçinde PvP de bulunan bir oyunda her karakterin farklı build izlemesi özellikle MMORPG gibi bir türde gerçekten etkileyici. Ne yazık ki karakter özelleştirmenin oluşturabileceği potansiyel sıra tabanlı dövüş kullanılarak harcanmış.

Bazı oyuncuların sıra tabanlı savaşlardan hoşlandığını biliyorum, hatta bu tür artık çoğu mobil oyunda da karşımıza çıkıyor. Ancak MMORPG gibi bir türde sıra tabanlı savaşın kullanılması direktman oyunun temposunu düşüren bir durum. Ne de olsa burada ejderhalardan, ışıklar saçan savaşçılardan ve yerle gökü birbirine geçirebilen büyücülerden bekliyoruz. Kafama yıldırım inmesi için beklemeyi tercih etseydim Pokémon oynardım öyle değil mi?

Sıra tabanlı savaş mekaniği bir yandan da oyun içerisinde strateji oluşturmanıza yarıyor. Her karakter farklı build izlediğinden dolayı rakibinizin yaptığı hamlelere göre daha etkili olabilecek büyüler kullanabiliyorsunuz. Oyundaki bütün savaşlar sıra tabanlı olduğu için zindan ve görev boss'ları da sizden belirli bir strateji bekliyor. Buna göre yetenek ağacınızda taktiksel gitmeniz de oyundaki başarınızı artırabiliyor.

Modern MMORPG'larda sıklıkla görülen binek, evcil hayvan gibi sistemlerin yanı sıra Dragon Blood'da ejderhalarınız da var! İşin en heyecan verici tarafı da aslında bu; kendi ejderhanızın gücünü uyandırmak adına seviye atladıkça daha kuvvetli yetenekler kazanabiliyor ve ejderhanızdan da güç alabiliyorsunuz. Bunun dışında dediğim gibi binek sistemi sayesinde daha hızlı hareket etme imkanınız var.

Dragon Blood ilginizi çektiyse sayfanın başındaki 'Hemen Oyna!' butonumuzdan hızlıca kayıt yapabilir ve oyunun dünyasına girebilirsiniz. Dragon Blood kurulum gerektirmeden internet tarayıcınız üzerinden çalışıyor.

ARTILAR

Karakter geliştirme sistemi

Kişiselleştirme seçenekleri

EKSİLER

Oyun içi alma ögeleri çok fazla

Sıra tabanlı savaş sistemi

PvP dengesizliği