Dragon Knight (windows)

Dragon Knight

Dragon Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Knight, internet tarayıcısı üzerinden oynanabilen ücretsiz bir online rol yapma oyunudur.

2015'i geride bırakmamızla birlikte senenin en hızlı yükselen online rol yapma oyunu Dragon Knight, bizim karşımıza çıkan ismiyle Ejder Yolu, artık tamamen Türkçe olarak oyuncularla buluştu. Şeytani güçlerin dört bir yanı sardığı destansı bu macerada, en sevdiğiniz fantastik kahramanların kılığına bürünerek uçsuz bucaksız güçlerin efendisi olabilirsiniz. Yasak büyülerle birlikte amansız bir mücadele Ejder Yolu'nda yeni oyuncuları bekliyor!

Öncelikle Ejder Yolu'nunun verdiği dil desteği her yaştan oyuncular adına büyük bir artı olmuş. Oyuna girer girmez karakterinizi yaratıyor ve sınıfınızı seçiyorsunuz. Oyunda bulunan sınıf ayrımları her tür oynanışa hitap ettiği için bu noktada kararınızı iyi vermeniz gerekiyor; kudretli bir savaşçı mı olacaksınız, yoksa ruhunda mistik güçler barındıran bir büyücü mü? Düşmanlarınızı uzaktan yok etmeyi tercih eden çevik bir okçu veya ışığın ve adaletin savaşçısı bir paladin de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ejder Yolu, adından da anlaşılacağı gibi fantastik dünyada geçen ve oyuncuya oynanışla olduğu kadar görselleriyle de hitap eden bir oyun. Yazımızın sonunda bulunan Türkçe fragmandan oyunda yer alan grafikleri görebilirsiniz.

İlerleme açısından oyun PvE sistemine ağırlık veriyor. Gizemli zindanlar, lanetli kuleler ve tehlikeli mahzenlerde karanlığın kök salmış her bir noktasını keşfedecek ve karşı koymaya çalışacaksınız. Bu noktada Ejder Yolu'na arkadaşlarınızla girmek hem genel olarak eğlence açısından hem de görevler açısından karlı olacaktır. Oyunun geniş bir topluluğu olduğu ve online dünyada çok oyuncusu olduğunu unutmayın.

Görev sistemi hemen hemen alışkın olduğunuz türde diye tahmin ediyorum. Eğer daha önceden online rol yapma oyunu oynadıysanız hemen fark edeceksinizdir. Tabii bu esnada oyunda karşınıza çıkacak hatırlatma ve ipuçları da büyük yardımcınız olacak. Sohbet sistemiyle arkadaşlarınızla beraber oynarken iletişim kurabiliyor, hatta ilerleyen seviyelerde kendi klanınızı da oluşturabiliyorsunuz.

Eğer siz de Ejder Yolu'nu ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız hemen yazının yukarısından kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu bilgisayarınıza indirmeden giriş yapabilir ve büyünün karanlık köşelerde hapis kaldığı bu maceraya adım atabilirsiniz!

ARTILAR

Kolay öğrenilen oynanışı

Türkçe dil desteği

EKSİLER

Haritalar ilerleyen seviyelerde karışık olabiliyor

Savaş sistemi biraz zayıf

YORUMLAR