Driving Speed 2 2.0.11 (windows)

Driving Speed 2

Driving Speed 2
ÜCRETSİZ
İndir 105.35 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving Speed 2, bilgisayar kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabilecekleri üç boyutlu bir yarış oyunudur.

Driving Speed 2, bilgisayar kullanıcılarının Windows işletim sistemine sahip sistemleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri yüksek kalitede bir araba yarışı oyunudur.

V8 motora sahip olan 4 farklı araçtan bir tanesini seçerek 11'e kadar varan yapay zekayla yarışabileceğiniz oyunda, yarışabileceğiniz farklı iki adet yarış pisti yer almaktadır.

Gerçekçi fizik ve grafiklerinin yanı sıra oyunculara yüksek performans sunan oyun, yüksek kaliteli ses ve yapay zeka öğelerini de içerisinde bulundurmaktadır.

Yerel ağ bağlantısı üzerinden 8 kişiye kadar birlikte yarışabileceğiniz Driving Speed 2'yi arkadaşlarınızla birlikte oynayarak, eğlenceyi katlayabilirsiniz.

En iyi tur zamanlarınızı çevrimiçi olarak yayınlayabileceğiniz ve diğer oyuncuların en iyi tur zamanlarını görüntüleyebileceğiniz oyunda listenin zirvesine ulaşmak için uğraşabilirsiniz.

Aynı zamanda oyun içerisinde yer alan Championship modu sayesinde etkinliklere katılabilir, oyun içi para ödülleri kazanabilir ve yeni arabaların kilidini açtırabilirsiniz.

3 Boyutlu grafiklere sahip ücretsiz bir araba yarışı oyunu arıyorsanız Driving Speed 2'yi mutlaka denemenizi öneririm.

Driving Speed 2 Sistem Gereksinimleri:

  • Windows XP/Vista/Win7/Win8/Win/8.1
  • 1.5GHz işlemci veya üzeri
  • 512MB RAM
  • 250MB sabit disk alanı
  • DirectX 9 desteğine sahip ekran kartı

YORUMLAR