DVDFab HD Decrypter

DVDFab HD Decrypter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DVD ve Blu-ray disklerinizi yedeklemek, kopyalamak ve korumasını kırmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

DVDFab HD Decrypter programı bilgisayarınızı kullanarak DVD'ler yazmanızı ve kopyalamanızı sağlayan ücretsiz programlardan bir tanesi ve hem HD-DVD'ler hem de Blu-ray diskler için de destek sağlıyor. Program DVD'lere konulan korumaların hepsini kaldırabiliyor ve Blu-ray için de pek çok korumayı aşabiliyor. Böylece ripleme işlemlerinizi ya da kopyalama işlemlerinizi en kolay yoldan tamamlayabiliyorsunuz.

Programı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz kopyalama işlemlerini dilerseniz bütün bir diski kopyalayarak, dilerseniz de sadece ana bölümü kopyalayarak yapabilirsiniz. Özellikle disklerinin kullanılmaktan yıprandığını ve arşivlik olarak saklayamadığını düşünenlerin kesinlikle bilgisayarlarına filmleri atmaları gerektiği bilinen bir gerçek.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program hem temiz arayüzü hem de kolay kullanılır yapısı ile kesinlikle denenmesi gerekenler arasında.

YORUMLAR