Easy File Recovery Tool

Easy File Recovery Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy File Recovery Tool sayesinde bilgisayarınızdaki silinen dosyaları kolayca geri getirebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya Kurtarma kategorimize göz atabilirsiniz.

Easy File Recovery Tool programı, bilgisayarınızdaki dosyaları yanlışlıkla sildiyseniz kullanabileceğiniz bir dosya geri getirme programı ve hem kolay kullanılır basit yapısı, hem de ücretsiz olması nedeniyle tercih edebileceklerinizden bir tanesi.

Programın oldukça hızlı ve basit gerçekleşen kurulumunu tamamladıktan sonra farkedebileceğiniz gibi ihtiyacınız olan tüm bilgiler ve butonlar ana ekranında zaten yer alıyor. Ancak Windows admin yetkisi istediğinden dolayı yönetici yetkisi olmayan kullanıcı hesaplarından kullanılamadığını da belirtmek gerek.

NTFS dosya sistemi ile uyumlu çalışabilen programla direkt olarak sürücünüzü seçtikten sonra diskinizi silinen dosyalar için taratabiliyorsunuz. Klasik yoldan dosya silme ya da format atma işlemlerinin ardından sabit diskte kalan dosyalar bu tarama sürecinin sonunda tespit ediliyor ve karşınıza çıkan listeden hangilerini kurtarmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Temel olarak sadece bul ve kurtar fonksiyonları yer aldığı için herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok. Kurtarılacak dosyaları direkt olarak hangi klasöre kaydedeceğinizi seçiyor ve dosyanın başarılı bir şekilde geri getirilmesini bekliyorsunuz.

Tüm bu işlemlerin oldukça hızlı bir şekilde tamamlandığını ve pek sistem kaynağı tüketmediğini de belirtmek gerek. Eğer bilgisayarınızdaki önemli dosyaları yanlışlıkla sildiyseniz kesinlikle göz atmanız gereken programlardan birisi.

YORUMLAR