Easy Zip Tool

Easy Zip Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Zip Tool ile kolayca arşiv dosyalarını açabilir ve dosya sıkıştırabilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya Sıkıştırıcılar kategorimize göz atabilirsiniz.

Easy Zip Tool kullanıcılara dosya sıkıştırma, Zip açma ve Zip arşivi oluşturma konularında yardımcı olan ücretsiz bir arşiv yöneticisidir.

Oldukça küçük boyutlu olan program çalışırken sisteminizi yormayan ve düşük konfigürasyona sahip bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilen bir yapıya sahip. Eğer çok sayıda dosyayı aynı anda e-posta veya diğer araçlar yoluyla iletmek zorundaysak veya .exe uzantılı dosyaların otomatik olarak e-posta servisleri tarafından bloklanmasını engellemek istersek bir arşiv programı kullanmak ihtiyaç olmaktadır. Ayrıca birçok farklı dosyanın bir arada yer aldığı klasörlerin dosya boyutunu da küçültmek istersek yine bir arşiv programına ihtiyaç duyarız.

Easy Zip Tool bize bu konularda pratik bir çözüm sunan bir yazılımdır. Easy Zip Tool ile dosyaları ve klasörleri sıkıştırarak arşiv dosyalarına dönüştürebileceğimiz gibi sıkıştırılmış haldeki Zip dosyalarını da açabiliyorsunuz.

Easy Zip Tool sağ tıklamayla açılan içerik menüsüne kolay erişim için kısayollar eklemekte ve arşivleme ve arşiv açma işlemlerini kolayca gerçekleştirme imkanı vermektedir. Programın arayüzü programın açılışını ağırlaştıracak gereksiz görsel öğelerden, kısayollardan ve menülerden arındırılmıştır. Sadece ihtiyacınız olan tuşlar program arayüzünde yer almakta. Eğer Zip arşivleri ile ihtiyaçlarınızı en basit ve en doğru yoldan çözümlemek isterseniz Easy Zip Tool'u tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR