Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia (windows)

Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia

Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia, Euro Truck Simulator 2 için geliştirilmiş bir DLC'dir

Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia oldukça beğenilen bir tır simülasyonu olan Euro Truck Simulator 2 için geliştirilmiş bir indirilebilir içerik.

Bilindiği üzere Euro Truck Simulator 2, bize Avrupa'nın içerisinde dev tırlara atlayarak yolculuk etme imkanı veren bir simülasyon oyunuydu. Bu oyun bize birçok farklı Avrupa şehrini ziyaret etme imkanı eriyordu. Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia ile ziyaret edebileceğimiz şehirlerin sayısı artırılıyor ve oyunculara daha zengin bir içerik sunuluyor.

Bir harita genişletme paketi olan Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia ile oyuna İsveç, Norveç ve Danimarka haritaları eklenirken bu ülkelerde yer alan 27 yeni şehir ziyarete açılıyor. Ayrıca yeni feribot istasyonları ve feribotlar üzerinde yolculuk edebilme imkanı oyuna eklenmekte. Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia ile Euro Truck Simulator 2'ye yeni rotalarda ekleniyor. Kuzey Almanya, Polonya ve Birlekik Krallık üzerinde yer alan bu rotalar oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış ve kendilerine has manzaralarla donatılmış.

Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia ile oyuna daha gelişmiş grafikler, gece - gündüz döngüsü ve hava şartları efektleri kazandırılıyor. Yeni görevlerin de oyuna eklendiği bu DLC'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • 2.4 GHZ Çift çekirdekli işlemci
  • 4 GB RAM
  • GeForce GTS 450 veya Intel HD 4000 ekran kartı
  • 200 MB boş depolama alanı

NOT: Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia'yı oynayabilmek için Euro Truck Simulator 2'ye sahip olmanız gerekmektedir. Bu indirilebilir içerik Euro Truck Simulator 2'nin üzerine yüklenmektedir.