European Bus Simulator 2012 (windows)

European Bus Simulator 2012

European Bus Simulator 2012
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    264,698

  • Üretici

    TML Studios

Başarılı bir otobüs simülasyonu olan European Bus Simulator 2012 ile Almanya'nın sokaklarında otobüs şoförlüğü yapın.

Bugüne kadar birçok otobüs simülasyonu gördük ancak European Bus Simulator 2012 aralarında ki en farklı olanı. Onu diğer otobüs simülasyonlarından özel kılan şey ise uzun yollarda direksiyon sallamaktansa şehir içinde sokaklarda şoförlük yapıyor olmamız. Sadece simülasyon üzerine çalışan bir oyun geliştirici ekip olan TML Studios tarafından hazırlanan oyun 2012 yılında çıkış yaptı ancak grafiklerine baktığımızda hayal kırıklığına uğruyoruz.

Çok kötü olmasa da günümüz grafiklerinden eser yok. Ancak yinede oyunu oynamaya başladıkça görseller gözünüze hoş görünmeye başlayacaktır. Bir simülasyon oyunundan mükemmel grafikler beklenmez ama gelişen teknoloji ile birlikte simülasyon oyunlarıda grafiklerinin değerlerini arttırmayı başardı bunun en büyük örneği Scania Track oyunu.

Oynanış olarak gerçek bir şöförmüşüz hissiyatını oyunculara yansıtma konusunda iyi işler çıkaran ekip oyun boyunca etrafımızı süslediği küçük ayrıntılar ile bizi şaşırtıyor. Almanya sokaklarında direksiyon salladığımız European Bus Simulator otobüsümüz içinde rastladığımız birçok ayrıntı ile hem oyunun canlılığını arttırmış hemde oyuncuya yardımcı olmayı amaçlamış. Oyunun demo sürümünü indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

NOT: Dosya indirme butonuna bastığınızda karşınıza çıkan uyarıya yinede devam et diyerek dosya indirme işlemine başlayabilirsiniz. https olarak bağlantı adresi verildiği için tarayıcınız bu bağlantıyı güvenli değil olarak algılayabilir. Dosya tamamen güvenilirdir.

ARTILAR

Şehirde otobüs kullanmak

Ayrıntılı oynanış

EKSİLER

Günümüz gerisinde grafikler

Ses ve atmosfer

YORUMLAR