Evolution RTS (windows)

Evolution RTS

Evolution RTS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evolution RTS ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Evolution RTS açık kaynak koduna sahip olan ve oyun severlerin tamamen ücretsiz olarak bilgisayarlarına indirip oynayabilecekleri RTS türünde bir strateji oyunudur.

Spring Engine adlı oyun motorunu kullanan bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Evolution RTS her seviyeden oyun severe hitap edecek şekilde geliştirilmiş bir oyundur. Evolution RTS'nin oynanışı gruplar halindeki birimlere dayanmaktadır. Oyuncular kendi oluşturacakları gruplarda farklı özelliklere sahip birimlere yer verebiliyor ve bu gruplar içerisindeki uyumlu birliktelik savaşlardaki başarılarınızı belirleyen temel faktör olarak öne çıkıyor. Evolution RTS bu yönüyle aynı birimleri arka arkaya üretip düşman üzerine gönderdiğiniz diğer strateji oyunlarından ayrılmakta. 

Kolay öğrenilebilen ve uygulanabilen bir kaynak ve teknoloji sistemine sahip olan Evolution RTS'de karargahınızda kaynak yönetimi ve teknoloji geliştirmeleri gibi işlemlere mimimum süre ayırmanız sağlanıyor. Bu sayede düşmanlarla savaşmaya daha çok yoğunlaşabiliyor ve savaş stratejileri üzerine vakit harcayabiliyorsunuz. Evolution RTS'nin sahip olduğu fizik sistemi ve detaylı savaş arazilerinde eğimli alanlardan faydalanarak düşman ateşinden korunabilmekteyiz.

Evolution RTS kullanıcılar tarafından gelen geribildirimler göze alınarak sürekli geliştirilen bir strateji oyunu. Bu amaçla oyun için sıkça güncelleme yayınlanıyor. Oyunun çoklu oyuncu modunda diğer oyunculara karşı savaşabilir ve heyecanı daha yüksek bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR