Evolve: Hunters Quest (windows)

Evolve: Hunters Quest

Evolve: Hunters Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evolve: Hunters Quest, E3 2014'de en iyi gösteri ödülünü kazanan Evolve üzerine kurulu sürükleyici bir bulmaca oyunu.

Evolve: Hunters Quest, E3 2014’de ödül kazanan isimlerden biri olan Evolve üzerine geliştirilmiş farklı bir bulmaca oyunu. Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bulmaca savaş oyununda yer yer zorlanacağınız 100’den fazla görev bulunuyor.

2K Games imzası ile tüm platformlarda karşımıza çıkan Evolve: Hunters Quest, sıra tabanlı oynanışa sahip son derece sürükleyici bir bulmaca savaş oyunu diyebilirim. Farklı yeteneklere sahip karakterlerle acayip canavarlara karşı savaştığımız oyunda hamle yapabilmek için üçlü eşleştirme oyunlarında olduğu gibi aynı renge sahip taşları bir araya getiriyoruz. Karşılıklı hamlelerle ilerlediğimiz oyunda oynadığımız karakterler ve karşılaştığımız düşmanlar görevleri tamamladıkça daha da güçleniyor. Bu da beraberinde zorlu görevleri getiriyor.

Çeşitli zırhlarla donatılmış savaşçılar ve çirkin görünümlü ölümcül yaratıklarla dolu aksiyon yüklü bu bulmaca oyunu Evolve oyununa sahip olanlar için de özel içerikler sunuyor. Aktif internet bağlantısı gerektiren ve my2K ile ekstra özellikler sunan Evolve: Hunters Quest’i üçlü eşleştirme ve savaş oyunları oynamaktan keyif alan herkese öneririm.

YORUMLAR