Exedb Anti Malware Scanner 3.6.278 (windows)

Exedb Anti Malware Scanner

Exedb Anti Malware Scanner
ÜCRETSİZ
İndir 33.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızı malware tehditlere karşı korumak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir anti-malware programı.

Exedb Anti Malware Scanner programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiz bir malware engelleme uygulaması ve kapsamlı bir sistem taraması sayesinde sizden veri çalabilecek ve kişisel gizliliğinize saldıracak olan herhangi bir zararlı yazılımı kolaylıkla tespit edebiliyor.

Bilgisayar bilgisi iyi olmayan kullanıcıların bile kolaylıkla anlayabilecekleri basit bir arayüzü bulunan program, aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor ve sınırsız olarak kullanılabilir. Programın sahip olduğu tarama modları arasında hızlı tarama, akıllı tarama ve özel tarama gibi o anki ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek farklı tarama tarzları bulunuyor. Ayrıca en son gerçekleştirilen malware taramasının tarihini de belirten program böylece kayıt tutmanıza yardımcı oluyor.

Quick Scan yanı hızlı tarama özelliği, sadece bilgisayarınızın hafızasını taramakla kalıyor ve böylece o an aktif durumda olan herhangi bir malware'ın varlığını kontrol edebiliyor. Bulunan tehditlerin kategorilendirilmesi sayesinde en zararlı olanlar ve zararsız olanları kolayca ayırt edebiliyorsunuz.

Hem hızlı tarama modunu hem de diğer tarama modlarını belli bir tarama periyodu belirleyerek otomatik olarak çalıştırabiliyor, böylece uğraşmadan istediğiniz tarihlerde taramalar gerçekleştirilmesini de sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca akıllı tarama modu sayesinde bilgisayarda yoğun olan işlemler gerçekleştirirken taramanın engellenmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Ücretsiz ve bilgisayarınızın güvenliğine yardımcı olacak kaliteli bir program arıyorsanız Exedb Anti Malware Scanner'ı denemenizi öneriyorum.