EZ Audio Editor 5.5.1 (windows)

EZ Audio Editor

EZ Audio Editor
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 7.34 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EZ Audio Editor, bilgisayar kullanıcılarının ses dosyalarını düzenleyebilecekleri gelişmiş bir ses editörüdür.

EZ Audio Editor, bilgisayar kullanıcılarının ses kaydedebilecekleri, ses dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilecekleri ve kendi ses dosyalarını oluşturabilecekleri gelişmiş bir ses düzenleme programıdır.

Oldukça kolay bir kurulum işleminin ardından kullanmaya başlayabileceğiniz program oldukça şık ve sade bir arayüze sahiptir. Kullanabileceğiniz tüm fonksiyonlar programın ana penceresi üzerinde oldukça düzenli bir şekilde yer almaktadır. Bu sayede gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri tek bir yerde tamamlayabilirsiniz.

WAV, MP3, MPG, WMA, OGG, CDA, RAW, AU, AIFF ve MPC uzantılarının aralarında yer aldığı geniş bir format desteğini kullanıcılarına sunan program, dahili medya oynatıcısı sayesinde düzenlemek istediğiniz ses dosyalarını eş zamanlı olarak dinlemenize de olanak sağlar.

Ses dosyaları üzerinde kesme, yapıştırma, efekt ekleme ve daha birçok işlem yapmanıza olanak sağlayan program, ses dosyalarıyla uğraşan kullanıcılar için gerçekten oldukça kullanışlıdır.

Sonuç olarak ses dosyalarınızı düzenleyebileceğinzi gelişmiş bir ses editörüne ihtiyaç duyuyorsanız, oldukça iyi tepki sürelerine sahip olan ve sisteminizi yormadan çalışan EZ Audio Editor'ü deneyebilirsiniz.

YORUMLAR