edjing

edjing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,294
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DJiT

Mobil için çıkan versiyonlarıyla dikkat çektikten sonra Windows versiyonu da çıkan ücretsiz bir DJ uygulaması.

İlk Android ve iOS için çıkan edjing, 2013 yılında yakalamış olduğu başarıdan sonra yaptığı açılımla Windows 8 kullanıcılarını da sevindirdi. Tamamen ücretsiz olan bu DJ Uygulaması sadece ses düzenlemekle kalmıyor. Edjing’de kişiselleştirebildiğiniz iki Turntable ile birlikte kendi müzik arşivinizden de faydalanabiliyorsunuz. Buraya kadar benzerlerinin çok olduğunu düşünebileceğiniz edjing’in fark attığı iki unsur var:

  • Bu uygulama, sosyal medya ile etkileşimli fonksiyonlara sahip.
  • Sağlanan hizmetler tamamen ücretsiz.

Edjing sayesinde Deezer ve Soundcloud’daki müziklerle bile miksaj yapmanız mümkün. Bununla da yetinmeyen uygulama, yapmış olduğunuz çalışmaları Facebook üzerinden kolayca paylaşmanızı sağlıyor.

Öte yandan ücretsiz olan edjing, size yelpazesi geniş seçenekler ve efektler sunuyor. Halihazırda Android ve iOS için frekans düzenleyici, scratch, loop gibi özellikleri bulunan uygulamanın Windows için hazırladığı yenilikler mevcut. Bunların arasında dikkat çekenler auto scratch, double flip ve reverse özellikleri.

Kullanıcı dostu olmayı ihmal etmeyen edjing, tecrübesi olmayanlar için otomatik miksajlar bile hazırlayabiliyor. 2013 yılında türünün en iyi örneklerinden biri seçilen edjing, Windows kullanıcılarını da tatmin edecek güzel bir uygulama.