Facebook Albums Downloader 1.1 (windows)

Facebook Albums Downloader

1.1
Facebook Albums Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook hesabınızdaki fotoğraf albümlerinizi bilgisayarınıza indirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Facebook Albums Downloader programı, Facebook üzerinde bulunan albümlerinizi kolayca bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalardan bir tanesi. Böylece teker teker tüm albüm fotoğraflarınızı indirmenize gerek kalmıyor ve hiç zorlanmadan yedekleme yapabiliyorsunuz.

Çalışmak için doğal olarak bir internet bağlantısı gerektiren programı kullanmaya başlamadan önce http://fad.eu5.org adresinden Facebook adresinizle giriş yapmanız ve size verilecek olan kodu programa girmeniz gerekiyor. Bu işlem programın albümlerinize erişim sağlaması için gerekli ve program açık kaynak kodlu olduğu için bu konuda bir güvenlik sorunu olacağını sanmıyorum.

Programla albümlerinize giriş yaptıktan sonra direkt olarak ekran görüntüleri olan albümlerden bir tanesine tıklayabilir ve hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Albümlerin içerisinde yer alan resimleri teker teker görmek mümkün ancak maalesef aynı şekilde indimek mümkün değil. Dolayısıyla içeriklerini incelediğiniz albümlerinizi yine toplu olarak indirmeniz gerekiyor.

Kaydedilecek klasörü seçtikten sonra "Download" butonuna basabilir ve böylece hemen albümlerinizin indirilmesi işlemine başlayabilirsiniz. Elbette fotoğrafların indirilme hızı internet bağlantınızın hızı ile orantılı olacaktır. Bu alanda kullanılabilecek en düzgün ve güvenilir programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.