Far Manager 3.0 (windows)

Far Manager

3.0
Far Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Far Manager, Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarlarınız üzerinde dosya ve arşiv yönetimini yapabilmenizi sağlayan ücretsiz bir yaızlım.

Far Manager, sade ve kullanışlı arayüzü ile birlikte gelen bir dosya ve arşiv yönetimi programı. Yazı modunda olan program tecrübesiz bilgisayar kullanıcılarının gözünü korkutsa da, aslında kullanımı kolay ve basit bir yapıya sahip. Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarlarınız üzerinde dosya ve arşiv yönetimi yapmanızı sağlayan yazılım, kontroller sırasında yapmanız gereken gerekli işlemleri de yapma olanağı sunuyor.

Tamamen düzenlenebilir arayüzü sayesinde dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca farklı renklendirmeler yaparak programı kendinize özel hale de getirmek mümkün. Üretici adresinde bulunan farklı eklentiler ile çok daha kullanışlı ve yararlı hale gelebilen programı bir süre denedikten sonra iyice kurcalayarak yapabileceklerinizi keşfetmenizi tavsiye ederim.

Özellikler:

  • Dosya ve dizinleri görüntüleme
  • Düzenleme, kopyalama ve yeniden adlandırma
  • Sade arayüz ve kullanım kolaylığı
  • Ücretsiz

Programın tek eksi yönü olarak tasarımını söyleyebilirim fakat bu tür bir dosya yönetimi programına göre yine de gayet başarılı. Eğer dosya ve dizinleri düzenleme ve yönetim programı arıyorsanız, Far Manager kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi programlardan bir tanesi.

YORUMLAR