Flick Soccer 3D (windows)

Flick Soccer 3D

Flick Soccer 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Soccer 3D eğlenceli bir şut atma oyunudur

Flick Soccer 3D basit ve bir o kadar da eğlenceli olan, Windows 8 ve üst versiyonları yüklü bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur.

Flick Soccer 3D'de bir futbol yıldızı olmak amacıyla yola çıkıyoruz ve basamakları birer birer tırmanırken birçok zorlu bölümü geçmeye çalışıyoruz. Oyunda temel amacımız kariyerinmizde herşeye sıfırdan başlayarak yükselmek ve bir efsaneye dönüşmek. Bunun için şut atma yeteneklerimizi konuşturmalıyız ve maçlarda golleri arka arkaya sıralamalıyız. İlk adımlarda sadece kaleciye karşı şut atarken ilerleyen aşamalarda defans da işin içine giriyor ve heyecan artıyor.

Flick Soccer 3D farklı oyun modlarına sahip. Kariyer modunda maçlara çıkmanın haricinde antrenman yapmak için pratik modunu kullanabiliyoruz. Oyunun arcade modunda ise kaleciye karşı penaltı atabiliyoruz veya frikiklerimizle defansı ve kaleciyi aşarak topu ağlarla buluşturmaya çalışıyoruz.

Oyun 5 farklı zorluk seviyesi sunuyor ve her yaştan oyun severe hitap ediyor. Flick Soccer 3D'de ilerledikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve daha zorlu rakipleri yenebilmek için seviye atlıyoruz. Eğer şut atma oyunlarını seviyorsanız Flick Soccer 3D denemeye değer bir seçenek olacaktır.