Flower House (windows)

Flower House

Flower House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    288

  • Üretici

    Game Insight, LLC

Flower House, kendi çiçeklerinizle ilgilenebileceğiniz eğlendirici ve dinlendirici bir Windows 8.1 oyunu.

Flower House, evinizin her noktasını çiçeklerle süsleyen biriyseniz oldukça seveceğinizi düşündüğüm bir oyun. Mobilin yanında Windows tablet ve bilgisayarlarda da oynanabilen oyunda kendi botanik bahçesini kurmuş deneyimli bir çiçekçinin yerine geçiyor ve çiçek mağazası açmış insanlara yardımcı oluyorsunuz.

Daha önce eşi benzerine rastlamadığım bu oyunda yetiştirebileceğiniz, diğer çiçekçi arkadaşlarınızın mağazalarını süsleyecek çok sayıda çiçek var. Gül, orkide, nilüfer, yasemin, lale, menekşe, palmiye el emeği göz nuru diyerek büyütebileceğiniz çiçeklerden sadece birkaçı. Üstelik çiçekleri kombine edip daha da renklendirebiliyor ve farklı kokular elde edebiliyorsunuz.

Simülasyon tarzında bir oyun olduğunda oldukça yavaş ilerleyen Flower House’da çiçekleri müşterilerinizin beğenisine sunmadan oldukça zahmetli bir aşamayı atlamanız gerekiyor. Öncelikle tohum seçimi yapıyor, sonra suyunu verip büyümesini izliyor, sonra da odanın neresini süsleyeceğine karar veriyorsunuz. Tüm bu aşamaları altınlarınızı harcayarak hızlandırmanız mümkün olsa da ilk bölümlerde mecburi olsanız da sonradan kullanmamanızı öneririm. Çükü farklı tohum almaktan sulamaya, çiçekleri vazoya koymaktan kombine etmeye her şey altınla oluyor. Tabii ki bekleyecek sabrınız varsa altınlarınızı feda etmeden de ilerleyebilirsiniz.

Dünya genelinde en çok bilinen çiçeklerden en az bilenenlere kadar hatta gerçek dünyada olmayan hepsini beğenimize sunan oyunda kendiniz için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Tüm uğraşınız çiçek mağazası açmaya karar vermiş 10 kişiye yardım etmek için. Tabii ki oyunu çevrimiçi oynamaya seçerseniz komşularınızla birlikte vakit geçirme, çiçeklerinizi karşılaştırma şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR