FNaF World (windows)

FNaF World

FNaF World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FNaF World, Five Nights at Freddy's'teki kahramanların başrolde olduğu bir rol yapma oyunudur

FNaF World hem bilgisayar, hem de mobil versiyonlarıyla oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran Five Nights at Freddy's oyunlarındaki kahramanların maceralarını konu alan bir oyun.

Klasik Five Nights at Freddy's oyunları birer korku oyunu olarak tasarlanmışlardı. Sundukları atmosfer ile başarılı bir çizgi yakalayan oyunlardan sonra serinin geliştiricisi Scott Cawthon seriye yeni bir renk kazandırmak adına FNaF World'ü geliştirdiğini duyurmuştu. FNaF World temel olarak serideki kahramanları fantastik bir dünyaya taşıyan ve bu kahramanlarla maceraya atılmamızı mümkün kılan bir rol yapma oyunu. FNaF World'de farklı dünyalar içerisinde geçen bir senaryoya tanık oluyoruz. 

FNaF World içerisinde 40 adet oynanabilir kahraman yer alırken oyuncular diledikleri kahramanları seçerek kendi kahraman takımlarını oluşturuyorlar. Bu kahramanların sahip oldukları özel yetenekler ise savaşlarda düşmanlarımıza karşı nasıl bir strateji izleyeceğimizi belirliyor. Bu sayede kendi oyun stilimizi oluşturabiliyoruz.

FNaF World'de oyunun nasıl ilerlediğini ve nasıl sonlanacağını biz belirliyoruz. Oyunun farklı sonlara sahip olması size oyunu bitirdikten sonra tekrar oynatabilmekte. Ayrıca oyunda farklı zorluk seviyeleri de bulunmakta.

FNaF World'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ Intel Pentium 4 veya AMD Athlon işlemci
  • 1 GB  video belleğe sahip ekran kartı
  • 400 MB boş depolama alanı

YORUMLAR