Forsaken Uprising Demo (windows)

Forsaken Uprising

Forsaken Uprising
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forsaken Uprising, Orta Çağ'da geçen bir rol yapma oyunudur

Forsaken Uprising, Minecraft tarzı sandbox oyunu yapısını Orta Çağ temasıyla birleştiren bir online RPG oyunu.

Forsaken Uprising'de oyuncular kendi kahramanlarını yaratarak Orta Çağ'ın tehlike dolu anarşik yapısında hayatta kalmaya çalışıyorlar. Hayatta kalabilmek için öncelikle kendimize bir kale inşa etmemiz gerekiyor. Ancak kalemizin duvarlarını güçlendirdiğimizde kendimizi düşmanlarımıza karşı savunabiliyoruz. Kale inşaatı yaparken bir yandan da hayatta kalmamızı sağlayacak yiyecekleri tarlamıza ekmemiz ve yetiştirmemiz gerekiyor. Tarımın yanında hayvancılıkla da uğraşabiliyoruz ve sürümüzü koruyarak kendimize alternatif yiyecek kaynağı sağlıyoruz. Kendimizi güvene aldıktan sonra ise diğer kaleleri fethetmek için seferlere çıkabiliyoruz.

Forsaken Uprising FPS dinamiklerini kullanan bir sandbox oyunu. Oyunda kahramanımızı 1. şahıs bakış açısından kontrol ederek yönlendiriyoruz. Savaş sistemi 3 temel istatistik üzerine kurulu: Strength, Stamina ve Health. Bu istatistiklerimiz savaşta verdiğimiz hasarı, canımızı ve hareket etme limitlerimizi belirliyor. Savaşta dilersek yakın mesafede etkili kılıç ve balta gibi silahları, dilersek ok ve yay gibi mesafeli silahları kullanabiliyoruz. Ayrıca kale kuşatmalarında mancınıklar gibi kuşatma silahlarını da kullanabilmemiz mümkün.

Detaylı bir inşa etme sistemine yer veren oyunda kalemizi parça parça inşa edebiliyoruz. Oyunda düşmanlarımızın cesetlerini sergileyebileceğimiz kazıklarla donatılmış duvarlara bile yer veriliyor.

Forsaken Uprising ortalama kalitede grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • 2.4 GHZ 4 çekirdekli işlemci
  • 8 GB RAM
  • 1 GB DDR5 video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 4 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indirebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR