Free Powerpoint Viewer 1.0 (windows)

Free Powerpoint Viewer

1.0
Free Powerpoint Viewer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Powerpoint Viewer sayesinde ppt dosyalarını PowerPoint'i kurmadan görüntüleyebilirsiniz.

Free Powerpoint Viewer programı, Microsoft Office tarafından hazırlanmış olan sunum dosyalarını görüntüleyebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli bir program diyebilirim. Her ne kadar pek çok bilgisayarda hali hazırda PowerPoint kurulu olsa da, Office paketlerine para vermek istemeyenlerin başkaları tarafından gönderilen sunumları açabilmek için bu tip ücretsiz programlara ihtiyacı olabiliyor.

Çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle gereksiz hiç bir detay barındırmıyor ve böylece sadece görüntülemek için hazırlandığı çok net bir şekilde belli oluyor. En deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları bile programı kullanırken herhangi bir zorluk yaşamayacaklardır.

Ancak maalesef pptx formatındaki sunumları açamayan program, direkt olarak ppt formatında kaydedilmiş olan sunumları görüntüleyebiliyor. Her ne kadar hala ppt formatı en popüler format olarak kullanılsa da bazı şirketler ve kullanıcılar pptx’e alıştıkları için bu durum bazı zamanlarda programda sorun yaratabilir.

Program ppt dosyalarını tam ekran veya normal pencere modunda açarak oynatabiliyor ve böylece sorunsuzca istediğiniz gibi sunumunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Sık sık farklı yerlerde sunumlar yapmak zorunda kalıyor ve her gittiğiniz yerde PowerPoint yüklü olmuyorsa bu programı flash disklerinizde yanınızda götürebilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

YORUMLAR