Garbage Garage (windows)

Garbage Garage

Garbage Garage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Garbage Garage, kendi araba hurdalığınızı oluşturup alım satım yapabildiğiniz bir simülasyon oyunudur.

Tarayıcı oyunları dünyasında bildiğimiz gibi pek çok araba konulu oyun var. Online yarışlar, turnuva menajerliği, araba modifikasyonu ve daha nicelerini hep görüp duyuyor olsak da Upjers'in yeni tarayıcı oyununu kimse beklemiyordu. Araba hurdalığı üzerine olan Garbage Garage'da, hurdanıza düşen arabaları onarıyor, alım satım yapıyor veya modifiye edebiliyorsunuz. Kısacası evet, resmen araba hurdalığı işletiyorsunuz.

Hurdalığınıza gelen arabaların yedek parçalarını satabilir, arabaları tamamen ayrıştırarak oyun içi para kazanabilirsiniz. Hurdalığınız ne kadar genişlerse, gelen müşteriler de ona göre sizden farklı parçalar alabiliyor, koleksiyonunuzu daha da genişletiyorsunuz. "Hurdalık işletmek ne kadar eğlenceli olabilir ki?" sorusu ilginç bir şekilde Garbage Garage için söz konusu değil. Almanya'nın en popüler iş adamları bile hurdalığınıza gelip yedek parça alıyor, daha ötesi var mı!

Galerinizi oluşturduktan sonra arabaların özelliklerine göre arenada arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Araba hurdalığı demişken yarışmamak da olmaz herhalde demiş Upjers. Online ortamda dünya çapından oyuncularla yarışlara giriyor, hurdalığınızın gücünü gösteriyorsunuz! Yine de arabaların saldırı ve savunma özelliği biraz garip kaçmış. Yan sanayi parçalarla donatılan arabalar yarışta iflas ediyor herhalde.

Upjers'in en popüler tarayıcı oyunlarından olan Garbage Garage'ı hemen ücretsiz kayıt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

ARTILAR

Araba galerisi oluşturabiliyorsunuz

Modifiye bile var

EKSİLER

Bazen hurdaya yeni araba düşmesi uzun sürüyor

Arabaların, saldırı savunma gibi özellikleri var

YORUMLAR