Grand Chase (windows)

Grand Chase

Grand Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grand Chase alışılagelmişten farklı bir oyun yapısına sahip olan bir MMORPG'dir

Grand Chase içerisinde bolca yeni fikir ve bolca aksiyon içeren side scroller türünde bir MMORPG oyunudur. 

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Grand Chase'de Aernas adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünya sakinlerinin geleceği Kaze'aze ve şeytani orduları tarafından tehdit edilmektedir. Biz oyuna Kaze'aze'yi durdurmak için bir araya gelmiş Grand Chase adlı üstün yetenekli savaşçıların bir parçası olarak dahil oluyoruz ve heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz.

Grand Chase içerisinde 20 farklı kahraman sınıfı barındırmakta. Alışageldiğimiz MMORPG oyunlarına göre oldukça yüksek olan bu sayı oyuna dinamiklik ve çeşitlilik kazandırmakta. Anime tarzı sevimli grafiklere sahip olan oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlemekte ve karşısına çıkan düşmanlarla savaşmakta. Oyunda 3 farklı oyuncuyla birlikte zindanlara dalabiliyoruz ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşarak büyülü eşyaların peşine düşebiliyoruz. Bunun yanında

Grand Chase, 2 boyutlu yapısıyla MMORPG oyunlarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Oyunun savaş sistemi hızlı ve akıcı olarak tanımlanabilir. Grand Chase'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1.5 GHZ Pentium 4 veya 1 GHZ AMD işlemci
  • 1 GB RAM
  • Nvvidia GeForce MX440 veya ATI Radeon 9500 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 4 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR