Guess The Color (windows)

Guess The Color

Guess The Color
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess The Color, nesnelerin, mekanların, logoların, görsellerin rengini bilmeye çalıştığınız bir bulmaca oyunu.

Guess The Color, yüzlerce resmin, çizgi film karakterinin, logoların, nesnelerin renklerini bilmeye çalıştığımız bir bulmaca oyunu. Windows platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan ve ufak boyutlu olmasıyla hemen indirip oynamaya başlayabildiğimiz renkli bulmaca oyununu görsel hafızasına güvenen herkese tavsiye ederim.

Guess The Color oyununda 8 seviye bulunuyor ve ilk seviye tahmin edeceğiniz üzere basit nesnelerden oluşuyor. Çizgi film karakterleri, araba şirketleri, dev bilgisayar firmaları, restoranlar, alışveriş siteleri, popüler mobil oyunların tanınan simaları gibi her gün karşılaştığımız veyahut küçüklükten bildiğimiz objelerle karşılaşıyoruz. Objelerden bazıları tek renk, bazıları birden fazla renkten oluşuyor.

İlerledikçe yeni bölümlerin kilidini açtığımız oyunda gösterilen nesnenin rengini deneme yanlma yoluyla bulmamız mümkün kılınmamış. Yanlış dokunduğumuz her renk sonrası canımız azalıyor ve sadece birkaç dokunuşta oyun sonlanmış oluyor. Yani hata yapma lüksümüz pek yok. Tabii ki ipuçları ve yıldız gibi yardımcı öğeler mevcut ancak bunlar hem sınırlı hem de birkaç kullanımdan sonra paralı oluyor.

Hem tablette hem de bilgisayarda oynanabilen renkli bulmaca oyununda yüksek puan yaparsak en iyiler listesine adımızı yazdırabiliyoruz. Ancak oyunun ilk başlangıcında buraya bakmamanızı öneririm.

Guess The Color, Android ve iOS platformunda oldukça popüler olan Colormania oyununun başarılı bir kopyası olmuş diyebilirim. Baş ağrıtmayan, saç baş yoldurtmayan ancak eğlendirebilen bulmaca oyunlarını beğeniyorsanız Windows 8.1 üzeri cihazınıza indirip deneyin derim.

YORUMLAR