Hard Disk Sentinel 5.01 (windows)

Hard Disk Sentinel

Hard Disk Sentinel
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
1  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31,518

  • Üretici

    HD Sentinel

Hard Disk Sentinel, hard diskinizin gerekli bilgilerini görüntüleyip analiz edebilen ve sorunları size bildiren yararlı bir program.

Hard Disk Sentinel, bir veya birden çok hard disk kullanan bilgisayar kullanıcılarının hard disklerini görüntüleyerek analizler gerçekleştiren ve böylece sorunları bularak çözmenizde yardımcı olan bir program. Hem ücretli hem de ücretsiz versiyonları bulunan program sayesinde hard disklerinizi düzenli olarak kontrol edebiliyorsunuz.

Peki bu programı kullanmama ihtiyacım var mı diye düşünüyorsanız, çok standart ve günlük işleriniz için bilgisayar kullanımı gerçekleştiriyorsanız yok. Fakat biraz meraklı ve ilgili bir kullanıcıysanız programı kullanmanızda ekbette fayda var. Fakat özellikle birden fazla hard disk kullanan kullanıcıların, bu program daha çok işlerine yarayacaktır.

SSD ve HDD destekleyen program, hard diskinizde oluşabilecek olan sorunları engelleyerek disk üzerindeki verilerinizin güvenliğini sağlar. Yaptığı görüntüleme ve analiz işlemleri sonucunda, durumla ilgili detaylı raporlar sunan HD Sentinel, sorun olduğu zamanlarda çözebilmeniz için ipuçları vererek size yardımcı oluyor.

Bilgisayarınız açıkken arkaplanda çalışarak hard diskin doğru ve sorunsuz şekilde çalıştığını kontrol eden Hard Disk Sentinel'i hemen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR