Hekasoft Backup & Restore 0.33 (windows)

Hekasoft Backup & Restore

Hekasoft Backup & Restore
ÜCRETSİZ
İndir 0.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hekasoft Backup & Restore programıyla bilgisayarınızdaki program ve yazılımları kolayca yedekleyebilirsiniz.

Hekasoft Backup & Restore programı, bilgisayarınızdaki programların yedeklerini alabilmek ve daha sonra bu yedeklere geri dönebilmek için kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi. Pek çok yedekleme programının aksine dosyalarınızı değil web tarayıcınızı ve diğer programlarınızı yedekleyen yazılım sayesinde, ayarları bozulan ya da eklentilerle karman çorman hale gelen tüm programlarınızın düzgün hallerini önceden yedek alabilirsiniz.

Popüler tüm web tarayıcıları destekleyen program, böylece son zamanlarda anasayfa değiştiren, toolbar ekleyen ve tarayıcılara müdahalelerde bulunan kötü niyetli eklentilere karşı bir çözüm olabiliyor. Tabii ki çalışabilmesi için tarayıcınızın düzgün halini arada bir yedeklemeniz gerekli.

Kullanıcı arayüzü ve kurulumu çok basit olan program, aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor ve işlevlerinin tümüne erişim oldukça kolay. Tek yapmanız gereken içerisindeki açılır menüyü kullanarak varolan hazır program seçeneklerinden yedeklemek istediğiniz programı seçmek, veya program ekleme menüsünü kullanarak bilgisayarınızda bulunan diğer programları da ekleyerek onları da yedeklemek.

Sistem kaynaklarını verimli kullanan program, yedeklediğiniz program bilgilerinin daha sonra hemen ve hızlı bir şekilde yeniden yüklenmesini sağlayarak sizi problemlerden kurtarabiliyor. Bilhassa test bilgisayarlarında ya da sürekli programlar kurulan bilgisayarlarda faydalı olacağına inanıyorum.

YORUMLAR