Highway Racer (windows)

Highway Racer

Highway Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Racer, egzotik spor arabalarla otoyolda hız düşürmeden ilerlemeniz gereken sıradışı yarış oyunu.

Highway Racer, düşük donanımlı Windows bilgisayar ve tablet kullanıcılarının tercih edebileceği yarış oyunları arasında. Ücretsiz olarak sunulan ve ufak boyutlu olmasıyla fazla bekletmeyen yarış oyununda egzotik spor arabalarla şehiriçi ve şehirdışında yer alan otobanlara çıkıyoruz. Amacımız trafiği birbirine katmak.

Boyutuna ve de ücretsiz olmasına rağmen göze hoş gelen kaliteli görseller sunan otoban yarışı oyununda her biri yükseltilebilir, modifiye edilebilir 10 farklı spor araba karşımıza çıkarılıyor. Tabii ki görünüşleriyle büyüleyen, göz kamaştıran spor arabaların hepsi ilk etapta açık değil. Yarışlarda sergilediğimiz performansa bağlı olarak açabiliyoruz.

Oyun puan kazanma üzerine kurulu ve farklı modlarda oynama şansına sahip değiliz. Çıktığımız otobanda aksiyona ne kadar dalarsak o kadar para kazanıyoruz. Ters yönden giderek karşıdan gelen araçlara zor anlar yaşatma, kendi şeridinde giden araçların yanından silme geçme, polis arabalarına çarparak yoldan çıkarma gibi aksiyon dozu yüksek olabildiğince tehlikeli hareketler yapabiliyoruz.

Arcade türünde yarış oyunları oynamaktan keyif alanlar için ideal olduğunu düşündüğüm Highway Racer’de otobanda hayatımızı tehlikeye atarak kazandığımız paraları harcayabildiğimiz tek yer garaj. Garajda mevcut arabamıza bakım yapabildiğimiz gibi yeni bir araba satın alma şansına sahibiz.

YORUMLAR