HP Web Camera Driver 1.0.25.0 (windows)

HP Web Camera Driver

HP Web Camera Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı

HP Webcam ürünlerini kullanıyorsanız bilgisayarınızda bulundurmanız gereken sürücü programını indirmeyi unutmayın.

HP web kameraları pek çok kullanıcı tarafından markanın kalitesi nedeniyle tercih ediliyor ancak zaman zaman sürücü CD'lerinin kaybolması nedeniyle sorunlar yaşanabiliyor. Zira driver dosyalarını içeren bu disklerde, webcam'inizin doğru bir şekilde çalışabilmesi için gereken tüm sistem dosyaları yer alıyor ve böylece işletim sistemi ile donanım arasındaki ilişki sorunsuzca kurulabiliyor.

Sürücü yazılımları aynı zamanda çeşitli ek özellikleri de aktifleştirmekte kullanıldıkları için Windows'unuz sürücüyü kendisi tanısa bile sizin de driver yazılımını kurmanız işinize yarayacaktır. Bu ek özellikler arasında görsel ve çekimleri kaydetme, kalite ayarlarını değiştirme, sorun tespiti ve yardım dosyaları gibi pek çok farklı özellik bulunmaktadır.

Skype, Tango ve benzeri sesli/görüntülü sohbet uygulamalarında en yüksek kaliteli görüntüyü ve ses iletimini elde etmek için indirmeniz gereken HP Web Camera Driver programında herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı da sanmıyorum. Ancak Windows 8 ve üzeri sistemler otomatik olarak gereken dosyaları yükledikleri için ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Donanımınızın tanıtılması ve aygıt yöneticisindeki sarı ünlemli halinden kurtarılabilmesi için de kullanabileceğiniz driverların kurulumları da oldukça basit.

YORUMLAR