Hull BreacH Demo (windows)

Hull BreacH

Hull BreacH
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hull BreacH bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

Hull BreacH oyuncuları gelecekteki bir hikayeye konuk eden bir hayatta kalma oyunu.

Uzayın uzak köşelerine yolculuk ettiğimiz Hull BreacH, bize macera - korku oyunu türünde futuristik bir macera sunuyor. Outlast gibi oyunlarla yaygınlaşan bu tür oyunlarda genel olarak düşmanlarla savaşmak yerine düşmanlarımızı atlatarak bulmacaları çözmeye ve hikaye boyunca ilerlemeye çalışıyoruz. Oyunumuzun ana kahramanı ise medeniyetten bir hayli uzakta kıyamete sürüklenmiş bir uzay gemisinde mürettebat olarak görev yapıyor. Fakat bu medeniyetten uzak gemide tek başımıza kalmış olmamız ve kurtuluş imkanımızın olmayışı bizi karanlık bir kabusun içine çekiyor Bu gemide en fazla ne kadar hayatta kalabileceğiz? İşte bu oyunda bu sorunun cevabını bulabilmekteyiz.

Hull BreacH'te hayatta kalabilmek için farklı faktörlere dikkat etmemiz gerekiyor. Kahramanımızla uzay gemisini keşfederken çevresel tehlikeler bize tehdit oluşturabiliyor. Kahramanımız yaralanıp hastalanabilmekte. Ayrıca uzay gemisinin belli bölümleri düzgün bir şekilde tamir edilmediklerinde patlayabiliyorlar. Uzay gemisinde hayatta kalan tek insan olduğumuz için en büyük düşmanımız umutsuzluk ve karamsarlık. Bu nedenle oyun boyunca kahramanımızın açlık ve susuzluğunun yanısıra mutluluk seviyesini de belli bir seviyenin üzerinde tutmalıyız.

Hull BreacH'de odaları araştırarak hayatımızı kolaylaştıracak araçları ve kaynakları topluyoruz, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle yeni araçlar üretiyoruz. Hull BreacH'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- Intel i3 işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 275 ekran kartı

- DirectX 9.0

- 2 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR