IDrive Classic 6.1.0.5 (windows)

IDrive Classic

IDrive Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    187

  • Üretici

    Pro Softnet Corporation

Bilgisayarınızdaki tüm verilerinizi güvenle bir uzak sunucuya yedeklemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

IDrive Classic programı bilgisayarınızda bulunan dijital resimleriniz ve diğer dökümanlarınız için 5 GB ücretsiz depolama alanı sunan bir servis. Böylece bilgisayarınızda herhangi bir veri kaybı oluştuğunda programı kullanarak tüm kayıplarınızı geri alabiliyorsunuz. Dosyalarınıza her yerden erişebilmenizi sağlayan servis böylece ücretsiz bir yedekleme imkanı sunmuş oluyor.

Sadece bir kaç tıklama yaparak veri kayıplarına karşı sizi koruyan program bu işlemleri otomatik olarak da gerçekleştirebiliyor ve belgelerim, masaüstü, müziklerim, resimlerim ve videolarım gibi kritik klasörlerde bulunan tüm dosyaları belli aralıklarla yedekliyor. Dilerseniz yedekleme zamanlarını ve özelliklerini de kendinize göre kişiselleştirebiliyorsunuz.

Klasör ve dosyalarınız yedekleme sunucusuna 128 bit SSL şifreleme ile aktarılıyor ve aktarılan sunucular ise 256 AES askeri seviye şifrelemeye sahip. Böylece herhangi bir veri hırsızlığına karşı tüm önlemler alınmış duruma geliyor. Web arayüzünü kullanarak da yedeklenen tüm dosyalarınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR