Image Downloader 1.0.4.2 (windows)

Image Downloader

Image Downloader
ÜCRETSİZ
İndir 0.23 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Image Downloader programını kullanarak internetten görseller aratabilir, bunları hemen bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Image Downloader programı, sık sık görsel aramaları ve indirmeleri yapanların kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve çok kolay bir kullanıma sahip. Eğer standart arama motoru aramalarını yetersiz buluyorsanız ve görselleri en hızlı yoldan indirmek istiyorsanız kesinlikle bir göz atmanızı öneriyorum.

Uygulama taşınabilir olduğu için flash disklerinize bile atabilir ve hemen oradan çalıştırabilirsiniz. Böylece başka bilgisayarlara gittiğinizde de programınız yanınızda olacaktır. Programın arayüzünde bulunan arama çubuğunu kullanarak kelimelerinizi yazdıktan sonra "Search" butonunu kullanabilir ve hemen sonuçları ekranda görmeye başlayabilirsiniz. Görsellerin bulundukları kaynaklar da ekranda yer alacaktır ve böylece önizlemelerle birlikte dosya kaynaklarını da görüntüleyebilirsiniz.

İsterseniz linkleri web tarayıcınıza yapıştırabilir ve sayfaları açabilir, isterseniz de direkt olarak programın içerisinden görselleri indirerek diskinize kaydedebilirsiniz. Çok kalitesiz olan resimleri aradan çıkartmak için belli bir dosya boyutu filtresi de konulabiliyor ve böylece en iyi fotoğraf ve görsellere erişebiliyorsunuz.

Düzenli olarak görsellerle işi olanların kesinlikle kaçırmamaları gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Sistem kaynaklarını verimli şekilde kullanan ve hızlı olan program bilgisayarlarda herhangi bir soruna da sebep olmuyor.

YORUMLAR