Immune - True Survival (windows)

Immune - True Survival

Immune - True Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Immune - True Survival ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Immune - True Survival zengin içeriğiyle dikkat çeken online altyapıya sahip bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Immune - True Survival'da post apokaliptik bir dünya bizi bekliyor. Yani oyun dünyası yaşanan felaketten sonra kaynakların sınırlı olduğu ve bu kaynaklar üzerinde hakimiyetin büyük önem taşıdığı bir dünya. İnsanlar hayatta kalabilmek için mutantlarla, askerlerle ve yabani hayvanlarla savaşmak zorunda kalıyorlar. Biz de bu insanlardan birinin yerine geçerek bu zorlu hayatta kalma mücadelesine dahil oluyoruz.

Immune - True Survival'da top down shooter türündeki oyunlarda kullanılan kuşbakışı kamera açısı kullanılıyor. Bu sayede oyunun gerçek zamanlı savaş sistemi akıcılık kazanıyor. Oyuncular oyunda hayatta kalabilmek için kendi silahlarını inşa ederek düşmanlarına karşı kullanabiliyorlar, ekinlerini yetiştirip ürettikleri bu yiyecekler ile açlıklarını giderebiliyorlar. Ayrıca kendi kalelerimizi ve sığınaklarımızı da inşa edebiliyoruz.  Oyunda çeşitli araçları kullanabilmemiz de mümkün. Immune - True Survival'ın açık dünya yapısına sahip olması oyuna derinlik kazandırıyor.

Immune - True Survival'da görevleri tamamlayıp düşmanları temizledikçe tecrübe puanı kazanmaktayız. Bu tecrübe puanları ile kahramanımız seviye atlayabiliyor ve kendisini geliştirebiliyor. Oyuncular oyunda tercihlerine bağlı olarak PvP savaşları da yapabilmekteler.

Immune - True Survival çok yüksek kaliteli grafiklere sahip olmasa da bu durum çok rahatsızlık yaratmıyor. Oyunun sistem gereksinimleri ise makul seviyede.

Immune - True Survival Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 2 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- DirectX 9 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 900 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR