iSkysoft Android Data Recovery 1.0 (windows)

iSkysoft Android Data Recovery

1.0
iSkysoft Android Data Recovery
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  15,103

 • Üretici

  iSkysoft Studio

iSkysoft Android Data Recovery, Android cihazınız üzerinde kaybolan dosya ve fotoğraflarınızı kolayca geri getirmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

iSkysoft Android Data Recovery, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kaybolan dosya ve fotoğraf gibi tüm verilerinizi kurtarmanızı sağlayan kullanımı kolay bir program.

3 basit adımdan oluşan veri kurtarma işlemini daha önce bu tür bir program kullanmamış olsanız bile rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bu adımlar;

 • Android cihazınızı bilgisayara bağlama
 • Kaybolan dosyalarınızı tarama
 • Önizleme ve dosya kurtarma

Samsung, LG, HTC, Huawei, Sony, Motorola vb. bir çok farklı telefon markasını ve aynı zamanda pek çok dosya formatını destekleyen program sayesinde çok kolay bir şekilde sizin için önem taşıyan fakat kaybolan ya da silinen dosyalarınızı geri getirebiliyorsunuz. Fakat bu tür programların kaliteli olanları çoğu zaman ücretli olduğu gibi bu programda ücretli olarak sunuluyor. Yine de programın deneme sürümünü indirerek ücretsiz olarak deneme fırsatı bulabiliyorsunuz.

Android mobil cihazlarınız üzerinde yer alan ve herhangi bir nedenle silinen ya da kaybolan tüm dosya ve fotoğrafları kurtarabilme imkanı sunan iSkysoft Android Data Recovery sayesinde bilgisayarınız ile akıllı cihazınızı bağlayarak bir kaç dakikada tüm dosya ve fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz.

YORUMLAR