iSkysoft Free iPhone Data Recovery 1.2.1 (windows)

iSkysoft Free iPhone Data Recovery

iSkysoft Free iPhone Data Recovery
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8,514

  • Üretici

    iSkysoft Studio

iSkysoft Free iPhone Data Recovery ile iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızdan dosya kurtarabilirsiniz

iSkysoft Free iPhone Data Recovery kullanıcılara iOS cihazlarından silinen dosyaları geri getirme imkanı sunan bir dosya kurtarma programıdır.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery bize iPhone dosya kurtarma konusunda yardımcı olabildiği gibi iPod ve iPad gibi iOS işletim sistemine sahip diğer mobil cihazlardan da silinen dosyaları geri getirebilmektedir.  iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız iOS verisyon güncellemeleri, veri yazma hataları ve donanım arızaları gibi sebeplerden ötürü dosya kayıplarına neden olabilmektedirler. Bu nedenle birçok önemli bilgimiz silinebiliyor ve bizim için dosya kurtarma ihtiyacı açığa çıkıyor.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery iOS cihazımızdan kaybolan birçok dosyayı tespit ederek geri getirebiliyor. Program fotoğraf kurtarma ve video kurtarma gibi işlemlerin yanında rebher kurtarma ve mesaj kurtarma gibi kritik konularda da yardımcı olabilmektedir.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery dosya kurtarabilmek için iTunes yedekleme dosyalarını da kullanabiliyor ve bu dosyaları analiz ederek dosyaların arasından ihtiyacınız olan dosyaları ayıklayarak size sunabiliyor. Programın güzel yönü fotoğraf ve video gibi dosyalar için kurtarma işlemleri öncesi size küçük önizlemeler sunabilmesidir. Bu sayede kurtarmak istediğiniz dosyaları daha kolayca tespit ederek geri getirebiliyorsunuz. 

YORUMLAR