Jigsaw Puzzles HD (windows)

Jigsaw Puzzles HD

Jigsaw Puzzles HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jigsaw Puzzles HD, yapboz oyununu Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlara taşıyor ve de ücretsiz.

Canınız yapboz oynamak istiyor ancak yapboz parçalarını ortalığa saçılmasına kızan birileri olduğundan oynamaktan vazgeçmek durumunda mı kalıyorsunuz? Jigsaw Puzzles HD ile yapboz oyununu Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınıza taşıyabilir, yapboz parçalarının nereye gittiğini aramakla uğraşmadan oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Yüzlerce parçadan oluşan yapbozları satın almaya eliniz varmıyorsa Jigsaw Puzzles HD ile yapboz oyununu dijital ortama taşıyabilir, ücretsiz oynamanın keyfini sürebilirsiniz. Microsoft’un kendi yapboz oyunu kadar başarılı bulduğum Jigsaw Puzzles HD ile bilgisayar ve tabletinizde resimleri yapboza dönüştürebiliyor veyahut mevcut yapbozlardan birini seçerek oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Yüksek kalitede (2560 x 1600) resimleri yapboz olarak karşınıza çıkan Jigsaw Puzzles HD oyunu her seviyede yapboz oyuncusuna hitap ediyor. 8 parçadan oluşan 4 x 2 tabloda hemen biten, çocuklar için tasarlanmış yapbozların yanı sıra 104 parçadan meydana gelen dikkat ve sabır gerektiren yapbozları bulabileceğiniz oyunda her yapboz için belirlenmiş bir süre var. Verilen süre içerisinde yapbozunuzu tamamlamaya çalışıyorsunuz. Süreyi aşmanız durumunda da oyuna yeniden başlıyorsunuz.

Oyunda yapbozların zorluk düzeyine göre oynayış şekli değişiyor. Çok kolay bir yapbozu seçerseniz parçaların sadece yerini değiştirerek yapbozu tamamlayabiliyorsunuz. Yüzlerce parçadan oluşan bir yapbozu seçtiğinizde tıpkı gerçekteki gibi parçaları çevirerek te deneme yapmanız gerekiyor.

Jigsaw Puzzles HD de her yapboz oyunu gibi ücretsiz yapbozları sınırlı sayıda sunuyor. Her ne kadar her defasında farklı bir resimle karşılaşsanız da neticede aynı türü oynuyorsunuz ve diğer modları seçmek istediğinizde satın almaya yönlendiriyorsunuz. Ayrıca kendi resimlerinizi de ekleyebilmeniz için satın alım yapmanız gerekiyor. Bunları saymazsak güzel ve zaman geçirmek için birebir oyun.

YORUMLAR