Junkware Removal Tool 8.0.9 (windows)

Junkware Removal Tool

Junkware Removal Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınıza bulaşan adware ve toolbar gibi zararlı yazılımları temizlemek ve güvenliğinizi sağlamak için bu programı kullanabilirsiniz.

Junkware Removal Tool programı bilgisayarınızdaki malware olarak tanımlanan Adware, araç çubukları ve diğer potansiyel olarak zararlı olabilecek yazılımları tarayan kullanışlı ve güvenilir bir uygulama. 

Bir malware temizleme programı olmanın yanısıra tarayıcınıza yapışan ve kaldırılması oldukça zor olan yazılımları da kaldırabilen program bu özelliğiyle birçok kullanıcılının derdine deva olmaktadır.

Programı kullanarak kaldırabileceğiniz popüler tehdit ve rahatsız edici yazılımlar arasında şunlar yer alıyor: Babylon, Ask, Claro, Conduit, CrossRider, Facemoods / FunMoods, Conduit, Browser Manager, Coupon Printer, IncrediBar, iLivid, Web Assistant, Searchqu ve MyWebSearch.

Eğer bilgisayarınızın stabilitesini korumak ve taramadan önce kayıt defteri girdilerinizi yedeklemek isterseniz de program bu çözümü size sunarak gerçekleşecek herhangi bir yanlış işlemde veri kayıplarına uğramanızı engelliyor.

YORUMLAR