Kingdoms CCG (windows)

Kingdoms CCG

Kingdoms CCG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms CCG, ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir kart oyunu olarak dikkat çekiyor.

Kingdoms CCG, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz fantastik temalı bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir. Kart oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Kingdoms CCG hoşunuza gidecektir.

Oyuna ilk olarak oyun tarzımıza uygun bir krallık seçerek başlıyoruz. Her krallığın kendine özgü karakterleri ve özellikleri var. Bu açıdan oyun alışkanlıklarımızı göz önüne alarak bir seçim yapmak en mantıklısı olacaktır. Oyunda toplamda 21 farklı kahraman vee 80'den fazla kart bulunuyor.

Uzak bir diyar olan Euna'da geçen büyük savaşlara katıldığımzı oyunda güç dengeleri ve strateji ön plana çıkıyor. Düşmanlarımızı yenebilmek için destemizde güçlü birimlerin olması gerekiyor. Elbette bunu yapmak zaman alıyor ve sabır istiyor. İlk başlarda elimizdeki deste göreceli olarak güçsüz kalıyor. Savaş yaptıkça ve savaşlarda başarı elde ettikçe tecrübemiz artıyor ve gelecek düşmanlara karşı daha sağlam bir duruş sergileyebiliyoruz.

Oyunun en keyifli yanları arasında PvP savaşlar üzerine yoğunlaşması yer alıyor. Bu sayede bilgisayara karşı sıkıcı mücadeleler içine girmektense gerçek rakiplere karşı gücümüzü gösterebiliyoruz. Elbette tekli oyuncu modunda ilerlemek de mümkün.

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Vista, Windows 7 veya Windows 8
  • İşlemci: 2.33 Ghz x86 işlemci
  • Bellek: 512 MB
  • Hard disk: 500 MB boş