Kingdoms & Lords (windows)

Kingdoms & Lords

Kingdoms & Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms & Lords, kendi krallığınızı kurabileceğiniz ve sürekli olarak savaş içerisinde olacağınız bir strateji oyunu.

Kingdoms & Lords Türkçe adıyla Krallar ve Lordlar oyunu Windows 8.1 üzeri dokunmatik tabletinizde ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi ortaçağ savaş – strateji oyunu diyebilirim. Gameloft’un imzasını taşıyan yapımda bir yandan Barbar kuvvetleri ve Kötü Kral ile mücadele ederken, diğer yandan yapılanmaya çalışıyoruz.

Gameloft’un popüler (hangi oyunu popüler değil ki?) oyunlarından Kingdom & Lords oyununda ortaçağa geçiş yapıyoruz. Köyümüzü yerle bir etmek için yemin etmiş Barbarlarla ve hakimiyet kurmak isteyen Kral’la sürekli olarak savaş halindeyiz. Tamamen kendi isteğimize göre kurduğumuz ordumuzla köyümüzü savunma mücadelesi verdiğimiz bir yandan da köyümüzü olası bir saldırıya karşı güçlendirmeye çalıştığımız oyunda savaşmanın ve savunmanın haricinde köyümüzü de geliştirmemiz gerekiyor. Gerek ordumuzu güçlendirmek gerekse de köy halkının can ve mal güvenliğini sağlamak için ihtiyaç duyduğumuz paranın kaynağı ekinlerimizden ve hayvanlarımızdan ve de tabii ki düşmanlarımızdan çaldığımız kaynaklardan geliyor.

Bir savaş oyunu olduğundan tahmin edeceğiniz üzere aksiyonunun hiç eksik olmadığı oyunda gerek kendimizi savunurken gerekse de savaş esnasında kullanabildiğimiz çok sayıda ünite var ve bunları belli bir meblağ karşılığında yükseltme şansına sahibiz. Tüm binaları ve askerleri nasıl kullanacağımız oyunun başındaki alıştırma bölümünde gösterildiğinden ve de oyun Türkçe olduğundan çok geçmeden savaş ortamına ısınıyoruz.

Kingdoms & Lords Özellikleri:

  • Üretim sisteminizi optimize edin ve ekstran gelir sağlayın.
  • Binalarınızı yükseltin, yenilerinin kilidini açın ve yeteneklerinizi geliştirin.
  • Ordunuzu yeni silahlarla güçlü tutun.
  • Krallığınızı koruyun, rakip orduları yenin ve kaynaklarını çalın.

YORUMLAR