KISS Player 0.6.2 (windows)

KISS Player

KISS Player
ÜCRETSİZ
İndir 2.01 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KISS Player ile bilgisayarınızda kolayca müzik dinleyebilir ve aynı anda şarkı sözlerini takip edebilirsiniz.

Bilgisayarınızda dinlemek istediğiniz müzikler varsa ve alternatif bir müzik oynatıcı program arıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit programlardan birisi de KISS Player ve sahip olduğu ses oynatma özellikleri ile tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor.

Program temel olarak basit olması için hazırlanmış ve müzik oynatma dışında pek bir ek özelliğinin olmadığını söylemek mümkün. Karmaşık ve detaylı oynatma programlarının sistem kaynaklarını gereksiz yere tüketmeleri ve aynı zamanda kullanıcıların müzik dinlemesini de zorlaştırdıkları hesaba katıldığında, KISS Player göz atılması gerekenlerden birisi haline geliyor.

Programın arayüzü iki panelden oluşuyor ve panellerden bir tanesinde müzikleriniz yer alırken, diğerinde şarkı sözleri mevcut. Dolayısıyla aynı anda dinleyebilir ve şarkıların sözlerini de takip edebilirsiniz.

Sunulan şarkı sözleri internet üzerinden bulunduğu için bilgisayarınızın aktif bir internet bağlantısına sahip olması gerekiyor. Oynatma listenizde kolayca aramalar yapabilmeniz sayesinde istediğiniz şarkıları hemen bulabilirsiniz. Eğer sürekli olarak kullandığınız müzik oynatıcının bilgisayarınızı zorlamasından sıkıldıysanız veya çok işlevsel bir programa ihtiyacınız yoksa KISS Player'a göz atabilirsiniz.

YORUMLAR