Leapic Video Joiner 6.0 (windows)

Leapic Video Joiner

6.0
Leapic Video Joiner
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Leapic Video Joiner, birbirinden farklı videoları bir araya getirip birleştirmenizi sağlayan yararlı bir video düzenleme aracı.

Leapic Video Joiner, içerisinde bir video oynatıcı ile birlikte gelen bir video birleştirme aracı. Popüler video formatlarının tümünü destekleyen programın içerisinde istediğiniz kadar sayıda video ekleyerek hepsini bir araya getirebiliyorsunuz. Eğer eklediğiniz videolar aynı formattaysa hiç bir dönüştürme işlemi yapılmadan çok kolay birleştirme işlemi yapabiliyorsunuz. Ayrıca video oynatıcı sayesinde birleştirdiğiniz videoların önizlemesini direkt olarak oynatabiliyorsunuz.

Avi, wmv, asf, mpg, dat, 3gp, flv, f4v, mov, mkv, rm, rmvb, swf, vob, webm ve diğer tüm popüler video formatlarını destekleyen uygulama ile bu formatlı videoları iPhone, iPad, PS, PS 3, Android, Blackberry, Xbox ve diğer mobil cihazlar üzerinde izleyebileceğiniz şekilde birleştirebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınız ile sürekli video çekiyorsanız ve bu videoları bir araya getirmek için bir programa ihtiyacıız varsa LEapic Video Joiner sayesinde kolayca ve hızlıca videolarınızı birleştirebilirsiniz. Tam sürümü 19.95 dolar olan programın deneme sürümünü ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirerek deneme fırsatını bulabilirsiniz.

YORUMLAR