LFS BMW E30 Yaması (windows)

LFS BMW E30 Yaması

LFS BMW E30 Yaması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bu yama ile Live for Speed'e BMW E30'u ekleyebilirsiniz

LFS BMW E30 Yaması oldukça popüler bir yarış oyunu olan Live for Speed için geliştirilmiş olan ve oyuna BMW E30'u ekleyen bir yamadır.

Live for Speed sunduğu gerçekçilik ve güzel grafikleriyle yoğun ilgi çeken bir oyun. Oyunda yarışların keyfini bize sunulan arabalarla çıkarabileceğimiz gibi oyuna yamalar yoluyla farklı arabalar da ekleyebiliyor ve eğlence katsayısını artırabiliyoruz. LFS BMW E30 Yaması'da oyuna BMW'nin klasik yol canavarı E30'u ekliyor. 

BMW E30 Alman araba üreticisi BMW'nin ilk olarak 80'li yıllarda piyasaya sürdüğü ve 90'lı yılların ortasına kadar üretimi devam etmiş bir araba serisiydi. LFS BMW E30 Yaması'da bu klasik arabanın o döneme özgü hatlarını koruyarak aracı oyuna aktarıyor ve oyunda bu efsaneyle yarışmanızı mümkün kılıyor.

LFS BMW E30 Yaması'nı yükleyebilmek için önce Winrar programıyla arşiv dosyasını açmalı, sonrasında ise şu adımları izlemelisiniz:

  • Arşiv dosyası içerisindeki BMW30 klasörünü açın
  • Karşınıza çıkan DDS ve VOB klasörlerini bilgisayarınıza çıkartın ve çıkarttıktan sonra bu klasörleri kopyalayın
  • Bilgisayarınızda Live for Speed'in yüklü olduğu klasörü açın, içerisinde yer alan Data klasörünün içerisine kopyaladığınız DDS ve VOB klasörlerini yapıştırın

YORUMLAR