Logos Quiz (windows)

Logos Quiz

Logos Quiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logos Quiz, 600'den fazla logo ile logo bilginizi test eden popüler bir Windows 8.1 oyunu.

Logos Quiz, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz logo bulmaca oyunları arasında ve oldukça popüler. Günlük hayatımızda gerek tv izlerken, gerek dışarıda, gerekse de internette rastladığımız logoları oyun içerisinde görmemiz mümkün.

600’den fazla logoyu bilmemiz gereken oyunda toplamda 8 seviye bulunuyor. İlk seviyede 80 logo karşımıza çıkıyor ve karışık olarak dilediğimizden başlayıp ilerleyebiliyoruz. Logolar bu seviyede tahmin edeceğiniz üzere daha ön planda olan bir yerden aşina olduğumuz logolar ve hızlıca bulabiliyoruz. Ancak ilerleyen bölümlerde bilinen logolar kendisini çok az bilinen, kıyıda köşede kalmış veya değişmiş logolara bırakıyor. Neyse ki bu logolarla karşılaştığımızda kullanabileceğimiz üç adet ipucu ve logo isminin hepsini açan yıldız hakkımız var. Ücretsiz sürümde sınırlı sayıda gelen ipuçlardan logoyu tahmin etmek mümkün. Yıldız ise yanıtı tek seferde görmemizi sağlıyor ve tek seferde de bitiyor. İpuçlarını veyahut yıldız yardımcısını kazandığımız puanlarla da alabilseydik daha iyi olurdu ancak gerçek para ödememiz gerekiyor ve de oldukça pahalılar.

Tablet kullanıcıları için ayrı klasik masaüstü bilgisayar kullanıcıları için ayrı klavye seçeneği sunan Logos Quiz oyununda logoları belli bir süre içerisinde bilmeniz gerekmiyor ve dilediğiniz logodan başlayabiliyorsunuz. Oyunda puan kazanma olayı ise basit ancak beğenmediğini belirtmem gerek. Oyun esnasında logoları bildikten sonra kaç puan kazandığınızı göremiyorsunuz. Çevrimiçi en iyiler listesine baktığınız vakit puanınızı ve sıralamanızı görebiliyorsunuz.